top of page
Żaluzje Poziome

Żaluzje poziome

To najpopularniejszy, a zarazem jeden z najtańszych sposobów na osłonięcie okna i ochronę przed zbyt silnym działaniem światła. Tego typu rozwiązania rozpraszają niemal 100% promieni słonecznych, zapewniając tym samym komfortowe warunki do wypoczynku oraz przebywania w pomieszczeniu bez konieczności stosowania alternatywnych osłon okiennych.

Najwyższa jakość
 

Znajdujące się w ofercie Lavd Team żaluzje są bezpieczne. Zachowują swój oryginalny kształt i kolor przez długie lata, bez względu na warunki termiczne. Można je instalować przy każdym rodzaju okna: zarówno między szybami, jak i przed nimi. Właśnie dzięki uniwersalnemu zastosowaniu są tak świetnym rozwiązaniem dla pomieszczeń domowych, biur i gabinetów.
 

       Uniwersalne i modne rozwiązanie
 

W procesie produkcyjnym dużą wagę przykładamy do prostych i wygodnych rozwiązań. W efekcie powstają żaluzje wygodne w codziennym użytkowaniu, zapewniające możliwość bezinwazyjnego mocowania na ramie okiennej. Łatwe w montażu oraz demontażu są chętnie wybierane przez naszych klientów. Nie należy jednak zapominać, że należą one do bardzo modnych w ostatnim czasie systemów okiennych. Szeroki wybór kolorów oraz grubości listew stanowią doskonałą alternatywę dla rolet.

System Venus 16mm / 26mm


Aluminiowy system żaluzji w zupełnie innej, odmiennej od klasycznej, formie. Żaluzja Venus, dostępna w dwóch rozmiarach lameli 16, 25, montowana jest w przestrzeń między listwami przyszybowymi, wyposażona jest w ozdobną, płaską kasetę, która idealnie komponuje się ze skrzydłem okna. Dodatkową jej zaletą jest to, że obsługiwana jest za pomocą tylko jednego łańcuszka koralikowego.

LAMELE

asd_edytowane.jpg
WhatsApp Image 2019-02-19 at 13.10.44_ed
WhatsApp Image 2019-02-19 at 13.11.35_ed

Poziome drewniane 25mm/50mm


Niezwykle nastrojowe i klimatyczne osłony, które komponują się zarówno w nowoczesnych, jak i stylowych wnętrzach. Bogata kolorystyka oraz eleganckie i estetyczne wykończenia (tj. maskownica rynny górnej, drewniane pokrętło, zakończenia sznurków) sprawiają, że takie żaluzje znajdą uznanie u najbardziej wymagających koneserów wyposażenia mieszkań, biur, hoteli. Wykonanie żaluzji ze specjalnego gatunku drewna (lipa syberyjska) dodatkowo wzmacnia jej atuty, jak również jej wytrzymałość na otaczające warunki. Żaluzje drewniane dostępne są w szerokości lameli 25 i 50 mm.

LAMELE

123123123_edytowane.jpg
bottom of page