top of page
Materiałowe 1

Rolety materiałowe

Nie tylko chronią przed promieniami słonecznymi i ograniczają widoczność pomieszczeń z zewnątrz. Są także estetycznym dodatkiem do wystroju mieszkania. Łatwy sposób montażu oraz intuicyjny system obsługi sprawia, że codzienne użytkowanie stanie się szybkie i wygodne.

Funkcjonalność
 

    Rolety materiałowe sprawdzą się jako przesłona witryn okiennych, wnęk i regałów. Mogą także służyć jako ekran projekcyjny. Nadają się do każdego typu okien, dlatego jest to jedno z najbardziej uniwersalnych rozwiązań, na które możesz zdecydować się w swoim domu.

Aranżacja wnętrz

  Bogata kolekcja wzorów i kolorów tkanin pozwala stworzyć spójną i estetyczną dekorację, komponującą się z wnętrzem. Wybierając materiał powinieneś zwrócić uwagę na funkcję oraz charakter pomieszczenia, w którym będzie montowana roleta. Jasne, transparentne tkaniny zastosowane w osłonach optycznie powiększą pokój, a także go rozświetlą. Z kolei wzorzyste materiały nadadzą wnętrzu głębię i przestrzenność. Takie rozwiązania doskonale sprawdzą się w salonie lub kuchni. W pomieszczeniach służących jako sypialnia w ciągu dnia (np. pokoje małych dzieci), warto zastosować tkaniny typu blackout, które pozwolą na całkowite zaciemnienie wnętrza.

Montaż

Klasyczne rolety w najprostszym wydaniu i doskonałej cenie. Ich uniwersalność polega na montażu do okna, ściany lub sufitu. Pozwala na zakrycie całej wnęki okiennej. Dostępne w czterech rozmiarach: S, M, L, XL.
Rolety w wersji S czyli MINI to kompaktowe wydanie rolety materiałowej. Zakrywają tylko światło szyby. Dzięki unikalnym rozwiązaniom istnieje możliwość jej montażu bez ingerowania w strukturę okna (uchwyty bezinwazyjne).

Inspiracje

Kolorystyka

bottom of page