top of page
Kotwica 1

Plisy

Żaluzje plisowane potocznie określane jako "plisy", stanowią jedno z najciekawszych rozwiązań w zakresie przesłon wewnętrznych.
Stworzone z myślą o osobach ceniących niekonwencjonalne rozwiązania architektoniczne, umożliwiają dekorowanie zarówno okien standardowych, jak i tych o nietypowych kształtach (trapezy, trójkąty, wielokąty, półkola) i rozmieszczeniu. 


Zalety

Wśród zalet produktu należy wymienić płynne sterowanie, a także możliwość precyzyjnego zatrzymania osłony w dowolnym położeniu. Ponadto plisy pozwalają na zastosowanie dwóch tkanin w jednym systemie. Szeroka gama materiałów: transparentnych, półprzezroczystych i zaciemniających pozwoli Ci dopasować osłonę do funkcji pomieszczenia.
Zwinięte żaluzje zajmują niewielką powierzchnię okna, zapewniając przenikanie światła bezpośrednio do pomieszczenia. Dzięki temu wnętrze zawsze pozostanie widne i odpowiednio nasłonecznione.

 

 

 Funkcjonalność
 

Na uwagę zasługuje funkcjonalność, wysoka jakość, a także dostępność produktu w licznych wariantach. Aktualnie kolekcja plisowanych tkanin obejmuje niemal niezliczoną ilość materiałów. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz wśród nich opcję odpowiednią dla Twoich potrzeb.

System Ultima

Żaluzje plisowane są dostępne w kilkunastu wariantach kształtów, dzięki czemu zasłonią prawie każdy typ ramy okiennej. To praktycznie jedyne rozwiązanie z przeznaczeniem na okna o nietypowych kształtach tj. trójkąty, półokręgi i okręgi, trapezy. Poza tym, plisy doskonale sprawdzają się na każdym standardowym oknie, dając możliwość zasłonięcia dowolnego fragmentu okna, co jest szczególnie cenione przez ich użytkowników. Bogata kolekcja tkanin, która charakteryzuje się różnorodnością wzornictwa i kolorystyki, pozwala zaprojektować plisę w każdym pomieszczeniu. Najsilniejszym atutem plisy jest jej konstrukcyjna elastyczność, która przejawia się tym, że poza wymienionymi poniżej wariantami, plisę można wykonać według indywidualnego zapotrzebowania i projektu.

System Cosimo One

Nowy profil grupy Cosimo, profil Cosimo One z magnetyczna blokada Easy Click. To ergonomiczne rozwiązanie pozwala na blokowanie żaluzji bez zbędnego wysiłku, szczelnie domykając ruchome części systemu. Jest to nowe rozwiązanie, znacznie podwyższające komfort użytkowania plisy.

System Cosimo SL

Nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie do okna dachowego. Swoim kształtem idealnie dopasowuje się do wszystkich rodzajów okien dachowych dostępnych na rynku. Prowadnice Smart Line zastosowane w tym systemie powodują idealne rozłożenie i utrzymanie właściwego naciągu tkaniny. W skład systemu Cosimo SL wchodzi system Cosimo One z magnetyczną blokadą Easy Click.

Profile

Kolorystyka

bottom of page